Atlas Gigas

to doskonały wybór windy do budynków komercyjnych i użyteczności publicznej o udźwigu 1050 – 5000 kg.  Ten typ urządzenia został zaprojektowany specjalnie z myślą o konieczności oszczędzania miejsca w budynkach o dużym natężeniu ruchu jak i w budynkach przemysłowych.

Windy tego typu są wyposażone w bezprzekładniowy silnik KLEEMANN oraz falownik, który zapewnia doskonałą jakość jazdy oraz wyjątkowo niskie zużycie energii i poziom hałasu.

Zalety

Niezawodność

Atlas Gigas jest wyposażony w certyfikowane komponenty bezpieczeństwa najwyższej jakości, zapewniające doskonałą pracę dźwigu nawet w bardzo wymagających warunkach.

Wydajność przestrzenna

Możliwość instalacji większych kabin w standardowym szybie zapewnia maksymalną wydajność przestrzenną w miejscach wzmożonego przepływu pasażerów lub zapotrzebowania.

Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa

Nasze urządzenia to również dbałość o bezpieczeństwo użytkowania i możliwość zastosowania wind w wykonaniu wandaloodpornym. Są to często stawiane wymagania przy zastosowaniu wind w budynkach użyteczności publicznej. Windy z wyposażeniem wandaloodpornym zostały zaprojektowane zgodnie z normą EN81-71, windy przeciwpożarowe są produkowane zgodnie z normą EN81-72.

Eko Projekt

Atlas Gigas został zaprojektowany zgodnie z zasadami ekoprojektu (ISO 14006) i posiada deklarację środowiskową produktu zgodnie z ISO 14025.

Szybka dostawa

Dla standardowych zamówień jesteśmy w stanie zapewnić  szybką realizację dostawy wind.

System podnoszenia napędu

Atlas Gigas jest dostarczany z systemem podnoszenia napędu, zaprojektowanym specjalnie w celu ułatwienia montażu o dużym udźwigu, a tym samym większym napędzie.

Zróżnicowany design

Zapoznaj się z możliwościami wystroju kabin.