NASZE REALIZACJE

Przydomowe instalacje fotowoltaiczne.

Najbardziej popularne instalacje fotowoltaiczne to te, które montuje się na dachach domów jedno i wielorodzinnych. Systemy konstrukcyjne są odpowiednio dobierane do typu pokrycia dachu. Dachówka (ceramiczna, betonowa), blachodachówka, blacha trapezowa, blacha typu rąbek to pokrycia, które wymagają różnych systemów, takich aby zminimalizować ingerencję w konstrukcję dachu i zapewnić bezpieczne, długoletnie użytkowanie instalacji PV.

Elastyczne rozwiązania.

W przypadkach specjalnych bądź dla klientów, którzy nie chcą zmieniać wyglądu dachu swojego domu, mamy rozwiązania konstrukcyjne gruntowe, instalujemy panele na wiatach oraz garażach. Przy takich montażach należy ze szczególną dbałością zaplanować zabezpieczenia i wszelkie drogi kablowe.

Oferujemy najlepsze rozwiązanie dla dachów płaskich.

„Najprostsze” okazuje się najtrudniejsze – instalację na dach płaski należy zaprojektować szczególnie uważnie. System, który stosujemy to mercedes w rozwiązaniach konstrukcji instalacji PV – nie ingeruje w pokrycie dachu, zabezpiecza przed działaniem wiatru, nie szpeci budynków naszych klientów. Zawsze unikamy prac montażowych gorących, a system Esdec flat fix to gwarantuje😊

Rolniku – odlicz ¼ poniesionych kosztów na instalację fotowoltaiczną !!!

Montujemy instalacje na dachach budynków gospodarczych, tak aby gospodarstwa rolne mogły obniżyć koszty energii przy prowadzonej działalności/hodowli/produkcji, niezależnie od jej profilu. Opłacalność inwestycji jest oczywista!

Dodatkowo, co ważne od podatku rolnego można odliczyć 25% poniesionych nakładów na instalację fotowoltaiczną.

Instalacje fotowoltaiczne nie tylko dla twojego domu.

Instalacje fotowoltaiczne mogą z powodzeniem wspomagać zasilanie domków rekreacyjnych czy letniskowych. Nawet na niedużych połaciach dachów jesteśmy w stanie zainstalować generator PV, świetnie spisują się również konstrukcje naziemne. Do zaspokojenia zapotrzebowania w takim obiekcie z reguły wystarcza mniej niż 10 modułów a realizacja montażu przebiega w bardzo krótkim terminie.