O NAS

Firma SR Serwis

powstała w celu zapewnienia, wysokiej klasy obsługi technicznej, wszelkiego rodzaju budynków. Nasz zespół skupia ludzi zaangażowanych i kompetentnych. Stawiamy na rozwój firmy, poprzez podejmowanie nowych wyzwań. Wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami prywatnymi, właścicielami i zarządcami obiektów komercyjnych,obiektów użyteczności publicznej, pozwoliło zrozumieć różnorodność oczekiwań i potrzeb klientów. Znamy zasady i standardy, które powinny zaspokoić wszelkie wymagania.

Ponad 20 lat pracy w branży dźwigowej, niesie za sobą bagaż ogromnej wiedzy, dlatego swoją działalność rozpoczynamy od obsługi urządzeń dźwigowych, stawiając na bezpieczeństwo, profesjonalizm i rzetelność. Współpracujemy z producentami urządzeń , weryfikując na bieżąco najnowsze trendy i standardy.
Z uwagi na przygotowanie zawodowe oraz zamiłowanie do ekologii rozwijamy również działalność w zakresie wykorzystania naturalnych źródeł energii – świat energii fotowoltaicznej jest przyszłością funkcjonowania dojrzałego społeczeństwa jak i też rozsądnego gospodarowania kosztami.

Zapraszamy do współpracy
Zespół SR Serwis

Modernizacja

Konserwacja

Audyty techniczne

Konsultacje

NASI PARTNERZY

Poznaj naszych partnerów!